People who bought this also bought
Product Details
General Information
| Colour | Black/Silver |
| Material | Plastic |
| EN Standard Code | BS EN ISO 9241 |
| Drawer Unit | Yes |
| Form | Monitor Stand |
| Dimensions (WxDxH) | 504.8x357.2x106.4mm |
| Dimensions | 106x504x357mm |
| Adjustable | Yes |
| Monitor Notebook Size | Up to 28in Monitor |
| Monitor/Notebook Size | 28in Monitor |
| Number Of Height Adjustments | 5 |
| Number Of Screens/Laptops | One |
| Maximum Load | 36kg |
| Height Range | 10.7/12/13.3/14.6/15.9cm |
| Manufacturer | Fellowes |
| Stackable | No |
| Warranty | 1 Year Warranty |
| Weight | 2.13kg |
Product Information
| Brand | Fellowes |
| Type | Accessories |
Sustainability
Description
Alternative Products
-
Product Code: BB5046017 Stock Available
-
Product Code: 40400756 Stock Available
-
Product Code: 404006843 Stock Available
-
Product Code: 4040099272 Stock Available
-
Product Code: 8024391 Stock Available
-
Product Code: 85694088 Stock Available
-
Product Code: 404008151 Stock Available
-
Product Code: 4040109141 Stock Available
-
Product Code: 802824119 Stock Available
-
Product Code: 3448445 Stock Available
-
Product Code: 81824023 Stock Available
-
Product Code: 81831387 Stock Available
-
Product Code: 401242730 Stock Available
