People who bought this also bought
Product Details
General Information
| Colour | Black |
| Type | Original |
| Printing colours | Black |
| Brand compatibility | Kyocera |
| Compatibility | ECOSYS M6030cdn, ECOSYS M6530cdn, ECOSYS P6130cdn |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Black toner page yield | 7000 pages |
| Width | 110 mm |
| Depth | 310 mm |
| Height | 120 mm |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
Product Information
| Brand | Kyocera |
| Type | Toner |
Description
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.
