People who bought this also bought
Product Details
General Information
| Colour | White |
| Finish type | Matte |
| Media weight | 90 g/m² |
| Weight | 2.94 kg |
| Printing material shelf life | 2 year(s) |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 - 80% |
| Operating temperature (T-T) | 15 - 30 °C |
| Storage temperature (T-T) | 10 - 30 °C |
| Storage relative humidity (H-H) | 20 - 60% |
| Package weight | 2.94 kg |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Package dimensions (WxDxH) | 646 x 108 x 111 mm |
| Media sheets per package | 1 sheets |
| Size (imperial) | 59.4 m (2339") |
Product Information
| Brand | Hewlett Packard |
| Type | Wide Format Inkjet Paper |
Description
Alternative Products
-
Hewlett Packard [HP] DesignJet Universal Bond Inkjet Paper 80gsm 24 inch Roll 610mmx45.7m Ref Q1396AProduct Code: 404997468 Stock Available
-
Product Code: 405000750 Stock Available
-
Product Code: HPC6569C13 Stock Available
-
Product Code: HPC6030C
-
Product Code: 40588069 Stock Available
-
Product Code: 38568446 Stock Available
