People who bought this also bought
Product Details
General Information
| Colour | Silver |
| Size | A4 |
| Document Size | A4 |
| Country of Origin | Portugal |
| Diameter/Spine Width | 8mm |
| Dimensions | 323x203x86mm |
| Manufacturer | ACCO Brands |
| Material | Metal |
| Max Capacity | 70 Sheets |
| Weight | 761g |
Product Information
| Brand | GBC |
| Type | Binding Spines & Combs |
Sustainability
Description
*** CLEARANCE ITEM - LIMITED STOCK AVAILABILITY AT THIS PRICE ***
Alternative Products
-
Product Code: 40583805 Stock Available
-
Product Code: 40583148 Stock Available
-
Product Code: 405828284 Stock Available
-
Product Code: 85455745 Stock Available
-
Product Code: 8545493 Stock Available
-
Product Code: 4146433 Stock Available
-
Product Code: 40584034 Stock Available
-
Product Code: 8546032 Stock Available
-
Product Code: 8545813 Stock Available
-
Product Code: 8546111 Stock Available
-
Product Code: 8546385 Stock Available
-
Product Code: 4146007 Stock Available
-
Product Code: 405830525 Stock Available
